BROKMAN
Biuro Nieruchomości

BROKMAN.pl

Nasza oferta

Łatwo sprzedaj lub wynajmij nieruchomość

Chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, ale trudno znaleźć nabywcę lub najemcę? Do tego ciągłe wystawianie ofert na wielu portalach i nieustanne telefony o różnych porach dnia od potencjalnych klientów… Nie masz nawet czasu się z nimi spotkać i pokazać nieruchomości, bo jesteś w pracy albo ciągle komuś nie pasuje termin.

Wiemy, że to długotrwały i męczący proces. Dlatego oferujemy pomoc w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

Potrafimy skutecznie dotrzeć do klienta. Wystawimy za Ciebie ofertę i przedstawimy ją w jak najlepszy sposób.
Dzięki temu dotrze ona do szerszego grona zainteresowanych, a Ty zaoszczędzisz czas.

Pośredniczymy między Tobą a potencjalnym nabywcą. Nie musisz już odbierać ciągłych telefonów – klienci kontaktują się z nami. Spotykamy się z nimi osobiście, aby pokazać nieruchomość, a Ty nie martwisz się o terminy.

Załatwimy sprawy formalne. Znalezienie odpowiednich kupców lub lokatorów wiąże się ze sporządzeniem umowy. Jeśli boisz się, że ominiesz ważną kwestię i będziesz mieć problemy, zostaw to nam! Dobrze skonstruowana umowa sprzedaży lub najmu to podstawa. Zadbamy o korzystną cenę i dobre warunki. Zyskujesz więc pewność, że został w niej zawarty każdy szczegół.

Świadczymy również usługi dla firm w zakresie wynajmu lub sprzedaży lokali, sklepów, hal i powierzchni magazynowych. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego najemcę dla Twojego obiektu.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz nam swoją nieruchomość. Resztę zrobimy za Ciebie. Dzięki temu łatwo przejdziesz przez proces sprzedaży i unikniesz niepotrzebnego stresu.

Jesteś zainteresowany?
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz wiadomość!

Bezpieczny zakup nieruchomości –
skorzystaj z kompleksowej pomocy

Kupno nieruchomości to poważna decyzja. Niezależnie, czy chcesz kupić dom, mieszkanie, działkę czy lokal – zawsze wiąże się to z dużymi kosztami. Chcesz znaleźć coś, co w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom, ale boisz się, że stracisz pieniądze? Zainwestuj bezpiecznie we własne miejsce do życia.

Oferujemy kompleksową pomoc przy zakupie nieruchomości – od uzyskania kredytu aż do wizyty u notariusza. Otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy.

Znalezienie odpowiedniego mieszkania lub domu wiąże się z długimi poszukiwaniami i setkami przeglądanych ofert. My pomożemy Ci znaleźć taką, która jest w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Wystarczy, że się do nas zgłosisz!

Mamy długie doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu nieruchomości. Wiemy, na co szczególnie zwracać uwagę podczas zakupu. Sporządzimy dla Ciebie korzystną umowę, która jak najlepiej zabezpieczy Cię przed ewentualną nieuczciwością sprzedawcy. Z nami transakcja jest więc w pełni bezpieczna.

Dopełnimy wszelkich formalności. Będziemy z Tobą do ostatniego etapu, czyli wizyty u notariusza i przepisania aktu własności. Przedtem sami sprawdzimy księgi wieczyste i wszelką dokumentację. Dowiemy się, czy nieruchomość nie ma innych współwłaścicieli lub spadkobierców, i czy posiadała dojazd do posesji. Oprócz tego upewnimy się, czy lokal nie jest zadłużony. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nieruchomość ma jasną sytuację prawną i finansową. Nie musisz martwić się o przykre niespodzianki.

Szukasz domu, mieszkania, działki bądź dogodnego miejsca na prowadzenie działalności w Toruniu lub okolicach? Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz lub zadzwoń.

Obsługa kredytu –
pomożemy Ci wybrać najlepsze warunki

Chcesz kupić mieszkanie, ale brakuje Ci środków? Wzięcie kredytu to bardzo trudna decyzja, ale czasem konieczna. Wiąże się z dużym zobowiązaniem na lata. Wiele osób nie zna się na bankowości, nie rozumie pojęć finansowych lub boi się dodatkowych opłat. Przez to rezygnuje z kredytu hipotecznego i wybiera wynajem mieszkania.

Ty nie musisz do nich należeć – zainwestuj w swoje własne „M”. My Ci pomożemy!

Nasza firma oferuje bezpłatne doradztwo. Dzięki temu podjęcie decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego będzie o wiele łatwiejsze.

Wiemy, że na rynku dostępny jest cały wachlarz ofert dla potencjalnych kredytobiorców, a każda z nich zawiera inne warunki. Przez tak duży wybór trudno zdecydować się na optymalne rozwiązanie. Ponadto niektóre oferty, chociaż korzystne na początku, po latach mogą być trudne do spłacenia.

Nasza firma współpracuje z czołowymi bankami. Mamy stały przegląd ofert. Pomożemy Ci wybrać kredyt odpowiadający Twoim potrzebom i możliwościom. Wiemy, na co zwrócić uwagę i jakich ofert się wystrzegać. U nas otrzymasz kompleksową obsługę kredytu. Możesz być więc spokojny o swoją przyszłość.

Służymy również wsparciem w zebraniu całej dokumentacji. Dzięki temu szybciej uzyskasz pozytywną opinię banku.

Nie pobieramy prowizji od udzielonego kredytu. Dla Ciebie oznacza to zaoszczędzone pieniądze na przyszłe spłaty rat.

Masz wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na dobrych warunkach. Weź kredyt i ciesz się swoim nowym lokum!

Skup nieruchomości –
szybko sprzedaj i otrzymaj gotówkę od ręki

Musisz wyjechać i zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości? Chcesz zmienić mieszkanie i potrzebujesz pieniędzy na już? Dostałeś w spadku nieruchomość, która z każdym miesiącem generuje więcej kosztów (czynsz, ogrzewanie, naprawy), a Ciebie już dłużej nie stać na jej utrzymanie? A może po prostu nie masz czasu na szukanie nabywcy?

Jeśli tak, to zgłoś się do nas. Zajmujemy się skupem nieruchomości. Sprawdzimy jej stan fizyczny i prawny, wycenimy i odkupimy ją od Ciebie, a Ty dostaniesz gotówkę bez czekania. Możesz ją od razu przeznaczyć, na co chcesz – przyjemności, kupno nowego mieszkania czy ewentualną spłatę długów.

Nie musisz też inwestować pieniędzy w remont lokalu, aby sprzedać go po atrakcyjnej cenie. Omijają Cię spotkania z potencjalnymi kupcami, a zyskujesz nieraz całe miesiące przeznaczone na szukanie nabywcy.

Nie musisz się martwić dokumentacją. My się tym zajmiemy! Od wyceny, sporządzenia umowy aż do podpisania aktu notarialnego.

Jeśli jesteś zainteresowany szybką sprzedażą nieruchomości, zapraszamy. Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailem lub przez formularz kontaktowy.

Napisz do nas

RZETELNOŚĆ – ELASTYCZNOŚĆ – BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Zadzwoń - 661 103 711

Email

biuro@brokman.pl

Telefon

661 103 711

Brokman sp. z o.o

KRS 0000928327
NIP 9562371574
REGON 520265210
nr polisy PZU odpowiedzialności zawodowej
1066334373

nr. mBank
90 1140 2004 0000 3302 8183 3066

adres: ul. Przy Kaszowniku 27/79
87-100 Toruń